Spierzchnięte usta zimą? Standardowa pomadka nawilżająca może nie dać sobie z tym rady. Świetnym rozwiązaniem będzie Viscoderm 0.8 - delikatny kwas hialuronowy o stężeniu 8 mg, który skutecznie nawilży usta. Delikatnie powiększa dlatego świetnie nadaje się również jako zabieg bankietowy. Viscoderm 0.8 jest teraz pakowany po 3 ampułkostrzykawki, każda o pojemności 1 ml. Wypróbuj Viscoderm 0.8 w swoim gabinecie. Kupuj tylko o autoryzowanego przedstawiciela producenta. Masz wówczas pewnosć ze produkt jest w pełni bezpieczny. 

Kontakt 731 746 557

Wspaniałego Nowego 2020 Roku i niech lata dwudzieste będą dla Was dobre! 


 

W wiosennym dodatku Medycyna do Newsweek'a można przeczytać o zabiegu Profhilo wykonywanym w gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BellaMikołajki tuż, tuż, gwiazdka za pasem, a zatem czas na prezenty.
Z tej okazji zestaw Viscoderm Cream oraz Viscoderm Pearls 20% taniej. Spraw radość bliskim!Podczas wakacyjnych podróży zachęcamy do lektury lipcowego wydania miesięcznika Wysokie Obcasy Ekstra. W środku artykuł na temat Profhilo oraz informacja gdzie można wykonać zabieg.
W trzecim numerze kwartalnika Rynek Estetyczny ukazał się materiał na temat Profhilo. Zachęcamy do lektury.Niech się matkom spełniają wszystkie zachcianki! 
Rodzina produktów Viscoderm ma teraz nowe opakowania. Jakość i wydajność pozostaje bez zmian.

Medycyna Estetyczna Ośrodek Szkoleniowy dla Lekarzy zaprasza modelki i modeli (Panie i Panów). Jako modelka/model możesz wykonać zabieg kwasem hialuronowym 400 zł za 2 ml preparatu (cena normalna za taki zabieg to 1200 zł. Będąc modelem zaoszczędzasz aż 800 zł). Zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską i kwalifikacją do zabiegu. Zabieg wykonywany jest przez Lekarza Medycyny Estetycznej prowadzącego szkolenie wraz z Lekarzem będącym uczestnikiem szkolenia. Gwarantujemy bezpieczeństwo, pełną troskę o pacjenta i najwyższą jakość zabiegu. Modelami mogą być: Zapraszamy Panie i Panów od 40-80 roku życia, z widocznymi oznakami starzenia skóry twarzy, wiotka skóra na policzkach, zmarszczki na policzkach, cienka skóra twarzy/policzków pozbawiona sprężystości, zniszczona, sucha, pomarszczona skóra twarzy. Najbliższe terminy zabiegów na szkoleniu to 25 kwietnia (PONIEDZIAŁEK) WARSZAWA, ul.Bonifraterska 47. Szczegóły dotyczące zabiegu znajdziesz na stronie www.profhilo.pl 

Zapisy na szkolenie przyjmowane są mailowo pod adresem: szkolenia.medycynaestetyczna@gmail.com


Życzymy Państwu radosnych świąt i wiosennej regeneracji! 
Zapraszamy na szkolenia z molekuły młodości Profhilo. 
XVII Kongres Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych

Podczas Kongresu swoją premierę miała nowość na polskim rynku - molekuła młodości Profhilo. Produkt został nagrodzony złotą statuetką Innowacja Roku 2015/2016 na Kongresie AMEC w Paryżu, a w Polsce spotkał się z ogromnym Państwa zainteresowaniem. Już wkrótce dla chętnych ruszają pierwsze spotkania szkoleniowe. Viscoderm 0.8 - ta sama jakość teraz w nowym opakowaniu z dodatkową igłą. Zapraszamy lekarzy na prezentację nowego preparatu Profhilo - efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy podczas jedynie pięciu nakłuć. Innowacja roku 2015/2016, zwycięzca prestiżowej Akademii Anti Aging & Beauty Trophy. Nagrodzony złotą statuetką podczas międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej AMEC w Paryżu za innowacyjną formułę w kategorii Najlepszy produkt wzmacniający skórę. Prezentacja odbędzie się podczas XVII Kongresu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w piątek 26.02 o godz. 13. Prowadzenie Izabela Tilszer.
3, 2, 1... PROFHILO! Nowy kwas hialuronowy, 64 mg stężenie, nowa technologia, przywracanie profilu, tylko pięć nakłuć. PROFHILO już wkrótce!O wypełniaczach Aliaxin można przeczytać w najnowszym wydaniu Derma News.

Bądźcie zawsze piękne Matki, Mamy i Mamusie! :)

.

Stoisko podczas XVI Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

 

Mikołajkowa promocja!
Tylko teraz kupując krem i kapsułki Viscoderm w zestawie zaoszczędzisz 15%

I think that, as life is action and passion, we should share the passion and action of our time at peril of being judged not to have lived at all.

NAGŁÓWEK 1

NAGŁÓWEK 1